Monday, July 19, 2010

10 July 2010

gambar terbaru heechul ~ 18/7/2010

birthday heechul~10/7/2010 + bwh nie ialah smua hadiah yg heechul dpt utk birthday tahun nie =)
********************************************************************************************************************



real name : kim hee chul

nickname : cinderella, kim cherry, heenim

korean name : gim huicheol, kim heechel

profession : actor, singer, model, DJ, MC
birthdaBoldte : 10-7-1983

birthplace : hoengseong county, kangwondo
height : 179cm

weight : 60 kg

blood type : AB

favourite colour : pink, red, black

education : sangji university (kangwondo) - he received his degree at sangji yongseo college at 2008 (computer data analysis major)

2 comments:

hafeez said...

memang kaki korea betul...habis di dig nya semua info..ahhahaha

cahaya kegembiraan said...

hafeez : hihihi... mmg suka korea.. tp sgt2 suka HEECHUL ^___^ hahahahah